Her türlü soru ve görüşleriniz için Bize Ulaşın!!

  • +90 212 735 3615

    info@vakumplast.com
  • Fevzipaşa Mah. Gurur Sk. No:79

    Değirmenköy–Silivri /İST

hakkımızda

1958 yılında, çalışkanlığı ve üstün kabiliyetleri neticesinde öncelikle makine üretimi ile başlayan ve geçen yıllar içinde plastik makineleri ve plastik sektöründe büyük tecrübe sahibi olan Necati Avcı, Vakumplast’ın temellerini 1978 yılında atarak aileye ikinci firmasını kazandırmıştır.

Uzmanlık alanlarımızdan plastik vakum işimize ek olarak şu an ana akım işimiz olan plastik levha üretimi için ilk hattımız 1983 yılında kurulmuştur ve Vakumplast’ın kendi ihtiyaçları dışında müşterilere de plastik levha üretimine başlanmıştır. Hızla artan müşteri portföyü, gelişen birçok farklı iş alanı ve yükselen üretim potansiyeli neticesinde üretim tesislerini taşıma kararı alınmış ve Vakumplast’ın şu an bulunduğu konumun temelleri 1995 yılında atılmıştır ve 1996 yılında da faaliyete geçmiştir.

Plastik levha üretimi için makine parkına 2003, 2007 ve 2009 yıllarında üç hat daha eklenmiştir ve 2200mm genişlikte üretim kabiliyetine ulaşılmıştır.

Vakumplast bugün faal 4 levha hattı, 1 yedek levha hattı ve 9 termoform makinesiyle çok çeşitli iş alanlarında ve sürekli kendini geliştiren yenilikçi yapısıyla üretimlerine devam etmektedir.

Image
Image Image

Yüzde 100
Müşteri Memnuniyeti Sağlamak Garantimizdir.

Bize Ulaşın

Uzman

Mühendislik

Modern

Makina Parkuru

Kalite

Kalite Sertifikaları